Kolegium

Pavla Sychrová

Předsedkyně Studentské sekce IIPS
kolegium@ssiips.cz

Pavla studuje bakaláře bezpečnostních a strategických studií společně s žurnalistikou. Členkou sekce se stala v roce 2019 a od té doby si vyzkoušela několik pozic při organizaci Masarykových debat a Kulatých stolů, pořádala exkurze pro členy a také se angažovala v PR. V rámci studia se zajímá o český i mezinárodní organizovaný zločin, extremismus a mediální krajinu v České republice. Ve volném čase si ráda přečte literaturu faktu v kavárně nebo tráví čas s přáteli.

Matěj Macháček

Místopředseda Studentské sekce IIPS, Kulaté stoly
kulatestoly@ssiips.cz

Matěj je studentem magisterského programu Bezpečnostních a strategických studií. Ve Studentské sekce je už třetím rokem a zaměřil se zejména na výpomoc s Kulatými stoly, které od roku 2021 má na starost. Jeho cílem je pozvat k debatám hosty z co nejzajímavějších oblastí. Rád se angažuje i v PR sekci, a to tvorbou politických memes.

Jan Míček

Místopředseda Studentské sekce IIPS, HR a vnitřní vztahy
kolegium@ssiips.cz

Jan je studentem bakalářského programu Bezpečnostní a strategická studia v kombinaci s Mezinárodními vztahy. Do sekce se přidal v roce 2021, kde se věnoval fundraisingu a pomáhal při organizování akcí. V současnosti je zodpovědný za HR a vnitřní vztahy. Zabývá se především bezpečnostními tématy ve střední Evropě a v postsovětském prostoru se zaměřením na roli Ruské federace. Ve svém volném čase se zajímá o historii a výtvarné umění, nebo se účastní rekonstrukcí bitev z napoleonských válek.

Michal Pavljuk

Masarykovy debaty
masarykovydebaty@ssiips.cz

Michal je študentom magisterských odborov medzinárodné vzťahy a manažment športu. Členom sekcie je od roku 2016 a od asistenta predsedu spolku cez pomoc s financiami si prešiel viacerými funkciami. Michal počas svojho štúdia strávil jeden semester na univerzite v Salzburgu. V septembri 2017 sa zúčastnil týždennej akcie NATO v Madride, ktorá sa týkala bezpečnosti v oblasti Stredozemného mora. V júni 2019 absolvoval stáž v Kancelárii prezidenta Slovenskej republiky, kde sa spolupodieľal na príprave prvých zahraničných ciest novozvolenej prezidentky Slovenska. V roku 2021 absolvoval stáž na Slovenskom veľvyslanectve v USA. Zo študijného hľadiska ho zaujíma najmä zahraničná politika európskych krajín a jej prepojenie so športom.

Dávid Dinič

Financování spolku
kolegium@ssiips.cz

Študent magisterského programu Medzinárodné vzťahy na Masarykovej univerzite v Brne. Do spolku vstúpil v roku 2021 ako člen PR sekcie. Neskôr sa venoval kariérnemu monitoringu a v akademickom roku 2022/23 má na starosti financovanie. Zaujíma sa najmä o medzinárodné konflikty, zbrane hromadného ničenia a kontrolu zbrojenia.

Kristýna Novosádová

Exkurze a vnější vztahy
spoluprace@ssiips.cz

Kristýna je v současnosti studentkou magisterského oboru Mezinárodní vztahy. Členkou Studentské sekce je od roku 2021, a má v ní na starosti exkurze a vnější vztahy. V roce 2020 strávila semestr na Bolognské univerzitě v Itálii. V rámci studia se zajímá především o problematiku Balkánu a Kavkazského regionu. Mimo školu ve svém volném čase ráda čte hlavně politicky laděnou literaturu a tráví čas s přáteli.

Alžběta Frommerová

PR koordinátor
kolegium@ssiips.cz

Alžběta je studentkou bakalářského programu Mezinárodní vztahy v kombinaci s Bezpečnostními a strategickými studii. Členkou sekce je od roku 2021, přičemž zpočátku se angažovala v rámci příprav Debat o české zahraniční politice, a také tvořila obsah pro PR. Momentálně je koordinátorkou PR. V rámci studia se zajímá o energetickou a environmentální bezpečnost, a ve svém volném čase ráda cestuje, chodí po horách, čte, a tráví čas s přáteli.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info