Kolegium

Bez popisku

Pavla Sychrová

Předsedkyně
kolegium@ssiips.cz

O mně

Pavla studuje bakaláře bezpečnostních a strategických studií společně s žurnalistikou. Členkou sekce se stala v roce 2019 a od té doby si vyzkoušela několik pozic při organizaci Masarykových debat a Kulatých stolů, pořádala exkurze pro členy a také se angažovala v PR. V rámci studia se zajímá o český i mezinárodní organizovaný zločin, extremismus a mediální krajinu v České republice. Ve volném čase si ráda přečte literaturu faktu v kavárně nebo tráví čas s přáteli.

Bez popisku

Matěj Macháček

Místopředseda, Kulaté stoly
kulatestoly@ssiips.cz

O mně

Matěj je studentem magisterského programu Bezpečnostních a strategických studií. Ve Studentské sekce je už třetím rokem a zaměřil se zejména na výpomoc s Kulatými stoly, které od roku 2021 má na starost. Jeho cílem je pozvat k debatám hosty z co nejzajímavějších oblastí. Rád se angažuje i v PR sekci, a to tvorbou politických memes.

Bez popisku

Jan Míček

Místopředseda, HR a vnitřní vztahy
kolegium@ssiips.cz

O mně

Jan je studentem bakalářského programu Bezpečnostní a strategická studia v kombinaci s Mezinárodními vztahy. Do sekce se přidal v roce 2021, kde se věnoval fundraisingu a pomáhal při organizování akcí. V současnosti je zodpovědný za HR a vnitřní vztahy. Zabývá se především bezpečnostními tématy ve střední Evropě a v postsovětském prostoru se zaměřením na roli Ruské federace. Ve svém volném čase se zajímá o historii a výtvarné umění, nebo se účastní rekonstrukcí bitev z napoleonských válek.

Bez popisku

Dávid Dinič

Financování spolku
kolegium@ssiips.cz

O mně

Študent magisterského programu Medzinárodné vzťahy na Masarykovej univerzite v Brne. Do spolku vstúpil v roku 2021 ako člen PR sekcie. Neskôr sa venoval kariérnemu monitoringu a v akademickom roku 2022/23 má na starosti financovanie. Zaujíma sa najmä o medzinárodné konflikty, zbrane hromadného ničenia a kontrolu zbrojenia.

Bez popisku

Alžběta Frommerová

PR koordinátor
kolegium@ssiips.cz

O mně

Alžběta je studentkou bakalářského programu Mezinárodní vztahy v kombinaci s Bezpečnostními a strategickými studii. Členkou sekce je od roku 2021, přičemž zpočátku se angažovala v rámci příprav Debat o české zahraniční politice, a také tvořila obsah pro PR. Momentálně je koordinátorkou PR. V rámci studia se zajímá o energetickou a environmentální bezpečnost, a ve svém volném čase ráda cestuje, chodí po horách, čte, a tráví čas s přáteli.

Bez popisku

Victoria Mária Širocká

Masarykovy debaty
masarykovydebaty@ssiips.cz

O mně

Victoria je študentkou bakalárskeho programu Medzinárodné vzťahy a Európske štúdiá. Členkou študentskej sekcie je od roku 2021, kde krátko pôsobila v sekcii PR a pomáhala pri príprave podujatí, predovšetkým Masarykových debát. Počas svojho štúdia strávila semester na SciencesPo v Paríži. Vo všeobecnosti sa zaujíma predovšetkým o problematiku ženských práv; do oblasti jej akademického záujmu spadá francúzska zahraničná politika, vývoj bezpečnosti v regióne MENA a vývoj právneho štátu na Balkáne i v strednej Európe. Vo voľnom čase rada píše, číta, spoznáva a trávi čas s priateľmi.

Bez popisku

Marián Koval

Exkurze a vnější vztahy
spoluprace@ssiips.cz

O mně

Marián je studentem magisterského programu Evropských studií. Členem Studentské sekce IIPS je od roku 2019 a angažoval se především na přípravě Rozprav u skleničky, které má od roku 2022 na starosti. Od roku 2023 je ve sekci koordinátorem exkurzí a vnějších vztahů. Ve svým volném čase se zajímá o evropskou politiku, a to především v oblasti občanských práv EU, identit a hodnot.

Kolegium 2021/2022

 • předsedkyně – Lucie Záhorská
 • místopředsedkyně, financování spolku – Pavla Sychrová
 • místopředseda, Masarykovy debaty – Michal Pavljuk
 • Kulaté stoly – Matěj Macháček
 • HR a vnitřní vztahy – Karel Zoun (podzim 2021), Jan Míček (jaro 2022)
 • PR – Alexandra Prachárová
 • Kariérní monitoring – Dávid Dinič
 • vnější vztahy, Debaty o české zahraniční politice – Kristýna Novosádová

Kolegium 2020/2021

 • předsedkyně – Magdaléna Janigová
 • místopředsedkyně, financování spolku – Petra Rupová
 • místopředseda, Kulaté stoly – Jakub Ondrůšek
 • HR a vnitřní vztahy – Daniel Jirků
 • PR – Ladislav Bárta
 • Masarykovy debaty – Michal Pavljuk
 • Filmový klub – Jan Jakovljevič
 • Exkurze – Alexandra Prachárová

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info